+48 508 108 174
izabela.marchwinska@gmail.com

Grupy Wsparcia

Grupa Wsparcia dla Kobiet

zapisy otwarte

I grupa: online, poniedziałki, godzina 9:00
II grupa: online, poniedziałki, godzina 19:00
III grupa: stacjonarnie, wtorki, godzina 16:00


O grupie wsparcia w Pracowni Psyche

Pod hasłem: „Pracowania Psyche dla Kobiet” będziemy poruszać ważne kwestie związane z relacjami, stratą, porzuceniem, samotnością, macierzyństwem, opierając się na psychologii, psychoterapii oraz wzajemnym wsparciu kobiet. Często trudno znaleźć czas dla siebie żeby przemyśleć co i jak chcemy żeby wyglądało w naszym życiu i łatwo zaplątać się w poczuciu, że „nie ogarniamy”. Ta grupa to okazja, żeby przerwać to błędne koło i odnaleźć się na nowo jako kobieta, mama i wszystko to, co pomiędzy.

Kryzys to bolesna lecz nieunikniona część naszego życia. Niektóre z nich są przewidywalne, naturalne, takie jak narodziny dziecka.

Zdarzają się też takie, które spadają na nas nieoczekiwanie. Utrata pracy, rozwód, strata bliskiej osoby, choroba, doznanie krzywdy/przemocy.
Czasami znane sposoby radzenia sobie z trudną sytuacją okazują się niewystarczalne, zwyczajnie zawodzą. To budzi lęk, napięcie, bezradność, smutek.

W takich sytuacjach warto poszukać wsparcia i siły, którą mogą Tobie dać grupowe spotkania dla kobiet.

Zapraszam kobiety w każdym wieku i sytuacji życiowej na spotkania pomagające efektywnie zmieniać codzienne nawyki, budować lepsze relacje i mieć coraz większy wpływ na swoje życie.

Grupa wsparcia prowadzona jest w formie grupy półotwartej, która nie ma odgórnie wyznaczonego terminu zakończenia, a uczestnicy wspólnie z terapeutą prowadzącym grupę decydują o tym, jak długo uczęszczają na sesje grupowe, okres ten musi być jednak nie krótszy niż sześć miesięcy. Do grupy półotwartej można dołączyć, gdy zwalnia się miejsce.

Dla kogo grupa wsparcia

► Marzy Ci się grupa kobiet, w której poczujesz bezpieczeństwo i zrozumienie, bez obawy, że ktoś Cię oceniania?

► Chciałabyś poczuć, że Twoje życie wraca do równowagi (lub osiąga nową równowagę)?

► Chciałabyś odzyskać pewność siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości.

► Chcesz odnaleźć swoje prawdziwe „ja”, pod stertą życiowych doświadczeń i tego co „trzeba”, „powinnam”, „muszę”, czy „tak wypada/nie wypada”.

► Przechodzisz przez trudne chwile, kryzys. Chcesz zrozumieć i polubić swoje własne emocje (nawet te najtrudniejsze), a także zrozumieć emocje swoich najbliższych (również te najtrudniejsze),

► Będzie wsparcie, czas, przestrzeń na piękne i trudne kwestie, na przemyślenia i poukładanie spraw.

► Będzie również przestrzeń do odkrywania swojego wewnętrznego potencjału i kreowania pozytywnych zmian w życiu. Cenne narzędzia i techniki umożliwiające radzenie sobie ze stresem, smutkiem i lękiem.

► Będzie moderacja rozmowy, która pozwoli wsłuchać się w siebie i odnaleźć nieco łatwiej w tych różnych rolach – wszystko po to, żeby po prostu poczuć się lepiej ze sobą.

Zapisy

Przed rozpoczęciem udziału w grupie zapraszam na indywidualną konsultację. Obowiązują zapisy: telefonicznie (508108174), e-mail lub formularz kontaktowy

CZAS: jedna sesja trwa 90 min

CENA: 90 PLN za spotkanie (płatne za miesiąc z góry)

GRUPA: maksymalnie 10 osób

MIEJSCE: online lub stacjonarnie blisko skrzyżowania M1 i M2 szczegóły tutaj
Pracownia Psyche Izabela Marchwińska
PUNKT PEŁNI
ul. Ptasia 2/48
00-138 Warszawa, Śródmieście


Pytania? Pisz śmiało!